Wczytuję dane...
O Nas

Witam na stronie o Nas 

Jesteśmy firmą rodziną prowadzącą działalność gospodarczą pod nazwą i adresem

e-oknadrzwi.pl Materiały Budowlane Online Łukasz Kamrat Nip: 759 166 27 58

Znajdująca się pod adresem:

Popielarnia 10B 07-300 Ostrów Mazowiecka

Specjalizujemy się w sprzedaży internetowej takich artykułów jak

Styropian EPS , Okna PCV ALU, Bramy Garażowe, Rolety, Panele , Drzwi, Parapety oraz wszystkim tym co można znaleźć u nas na Sklepie Internetowy e-oknadrzwi.pl

Prowadzimy również usługę montażową sprzedawanych przez Nas produktów, po wcześniejszym ustaleniu tego z Nami telefonicznie lub mailowo.

Sprzedaż i wysyłkę prowadzimy na teren naszego całego Kraju, dostawy wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich oraz własnym transportem.

Nasza stała współpraca z Największymi Producentami oraz Hurtowniami w Polsce pozwala Nam bez precedensu oferować produkty Topowe, w naprawdę niskich cenach, bo kto z Nas nie lubi kupować Dobrze i Tanio a dokonujemy tego poprzez stały monitoring cen oraz Promocji. 

Dbamy również mocno o Wasze i Nasze bezpieczeństwo prawne dotyczące bezpiecznych zakupów online, dlatego jako jedni z nielicznych sklepów w Internecie możemy wyróżnić się już na starcie  otrzymaniem CERTYFIKATU DBAŁOŚCI O PRAWA KONSUMENTA :)

Idąc dalej za ciosem zaczęliśmy się dodatkowo szkolić z zakresu oferowanego produktu na wieku szkoleniach produktowo - montażowych czy obecności co roku na największych Targach budownictwa w Polsce i Europie https://budma.pl/pl  dziś nie boimy się już tego że czegoś się nie wiemy bo staramy się być na bieżąco z Produktem, Nowościami oraz Trendami w naszej branży a to naprawdę owocuje .

Prosimy Was o wsparcie i Nas w tej trudnej chwili i Zakupy za pośrednictwem Naszego sklepu artykułów które Was interesują, a my ze swojej strony dołożymy wszelkich starań by Wasza decyzja o zakupie finalnie przełożyła się na Wasze zadowolenie po dostawie.

Pamiętajcie Bez Was nie będzie Nas.

Pozdrawiamy 

Zespół sklepu e-oknadrzwi.pl