Wczytuję dane...

Bramy Segmentowe

Bramy garażowe

Nasze bramy garażowe wyróżniają wyjątkowe połączenie estetyki, trwałości i funkcjonalności. Stawiamy na praktyczne rozwiązania, które zapewniają najwyższy komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. Dostosowujemy bramy do indywidualnych potrzeb Klienta. Modele garażowe marki Gros doskonale sprawdzą się w budynkach mieszkalnych, garażach wolnostojących czy pomieszczeniach gospodarczych.

Brama
segmentowa
STANDARD 40 mm

Wyjątkowa wytrzymałość Maksymalne bezpieczeństwo Wygodne użytkowanie
Bardzo solidne wykonanie i najwyższej klasy materiały – gruba blacha zewnętrzna, sprężyny skrętne kuleczkowane na min. 20 000 cykli i niezwykle trwałe prowadnice ze stali. Brama jest wyposażona w szereg zabezpieczeń, wśród których wymienić można m.in. panele przeciwzgnieceniowe, zabezpieczenia na liny czy sprężyny, fotokomórki lub zabezpieczenia krawędziowe skutecznie ograniczające ryzyko wypadków. Możliwość otwierania ręcznego lub automatycznego. Otwieranie ręczne nie wymaga wysiłku dzięki zastosowaniu wału napędowego i sprężyn skrętnych lub systemu ze sprężynami naciągowymi. Natomiast niezawodny automat elektryczny pozwala komfortowo otworzyć bramę w każdych warunkach pogodowych.

Brama
Segmentowa
TERMO 60 mm

Doskonała izolacja Komfortowa i bezpieczna obsługa Wysoka estetyka
Wypełnienie paneli segmentowych bez przetłoczeń o grubości 60 mm stanowi bezfreonowa pianka poliuretanowa, która skutecznie chroni przed zimnem i hałasem. Idealne do budynków energooszczędnych. Brama, otwierając się pionowo do góry, oszczędza miejsce zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. Model ten może być w wygodny sposób otwierany ręcznie lub automatycznie. Wyposażono ją w szereg zabezpieczeń skutecznie minimalizujących ryzyko wypadku. Szeroki wybór kolorów paneli umożliwi idealne dopasowanie wizualne bramy do architektury domu. Estetykę poprawiają także tak praktyczne rozwiązania, jak uszczelka wsuwana w dolny panel.

Brama
dwuskrzydłowa
PRESTO

Idealnie dopasowana Tradycja w parze z nowoczesnością Bogate wyposażenie dodatkowe
Doskonała alternatywa dla budynków, gdzie warunki techniczne nie pozwalają zamontować bramy segmentowej czy rolowanej. Produkowana na indywidualny wymiar – łatwo dopasować ją do każdego rodzaju zabudowań. Bardzo solidna konstrukcja wykonana z profili zimnych to tradycyjne i niezawodne rozwiązanie stosowane od wielu lat. Współcześnie, dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i nowoczesnych projektów, wyróżnia się także niezwykle estetycznym wyglądem. Skrzydła bramy mogą być symetryczne lub asymetryczne. Szeroka gama dodatków podnoszących komfort użytkowania bramy takich jak okna, panele aluminiowe przeszklone, kratki wentylacyjne, dodatkowe zamki czy drzwi przejściowe. Możliwość wyboru sposobu otwierania bramy pomiędzy automatycznym lub ręcznym.

Brama
dwuskrzydłowa
UNICO

Niezawodna estetyka Bezproblemowa adaptacja Praktyczne dodatki
Wyjątkowo trwała symetryczna lub asymetryczna konstrukcja dwuskrzydłowa, wykonana ze stalowych profili ciepłych z przegrodą termiczną. Sprawdzone rozwiązania, najlepsze materiały i dbałość o detale składają się na produkt, który w doskonałej formie będzie służył przez wiele lat. Bramę wyjątkowo łatwo dopasować do każdego rodzaju zabudowań. Jest produkowana pod indywidualny wymiar i wszelkie wymagania Klienta. Będzie doskonałym rozwiązaniem w przypadku budynków, w których nie można z powodów technicznych zamontować bramy segmentowej lub rolowanej. Model ten można uzupełnić wybranymi z bogatego asortymentu dodatkami takimi jak klamki, zamki czy pochwyty. Ułatwiają one użytkowanie bramy i gwarantują maksymalną wygodę. Istnieje również możliwość wyboru pomiędzy ręcznym i automatycznym sposobem otwierania bramy.

Brama
Rolowana
STANDARD 77


Niezwykła oszczędność miejsca Automatyczna obsługa Skrojona na miarę
Brama otwiera się pionowo do góry, pozostawiając wolną powierzchnię w garażu jak i przed nim. Pancerz w całości zawija się na wał, ukryty w skrzynce nawojowej. Wybierając to rozwiązanie nie ma potrzeby poświęcania miejsca w obiekcie na system prowadnic obecny w bramie segmentowej. Możliwość automatycznego otwieranie bramy sprawia, iż wygodnie wjeżdżamy do garażu np. nie będąc narażonym na niesprzyjające warunki pogodowe. Brama rolowana otwierana jest za pomocą pilota. Jej obsługa jest wyjątkowo łatwa i wygodna. Model ten jest produkowany pod indywidualny wymiar Klienta. Świetnie sprawdzi się jako rozwiązanie dla obiektów o utrudnionych warunkach zabudowy. To alternatywa dla bram segmentowych. Montaż jest prosty i nie zajmuje zbyt wiele czasu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów